Tuesday April 23rd 2019

Stolarka budowlana w Legnicy

Po latach namysłów postanowiliśmy z żoną zabudować nasz  niewielki taras na ogródku. Przeglądaliśmy wiele ofert i wybór nie był taki prosty. Po dość burzliwej dyskusji zdecydowaliśmy się na zadaszenie zaprojektowane przez niemiecką firmą. Podobał nam się bardzo wygląd w całej konstrukcji, a także cena była bardzo atrakcyjna na tle konkurencji. 

Na zamówiony towar nie czekaliśmy zbyt długo. Trwało to tylko 2 tygodnie i wszystkie części były u nas w garażu. Instrukcja obsługi nie była zbyt prosta i dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie fachowca specjalizującego się w zabudowie tarasów. Po kilku wykonanych w telefonach wybór padł na legnicką firmę „Pod ręką” http://www.podręką.pl/ . Na stronie internetowej tego jednoosobowego podmiotu gospodarczego pokazane są przykłady prac, a także oferta innych zajęć, którymi zajmuje się ta firma.

Pan właściciel po zapoznaniu się ze szczegółami dotyczącymi montażu zabudowy naszego tarasu bardzo szybko przystąpił do pracy. Od razu zauważyć można było  doświadczenie i dobra znajomość tematu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wybrania tej firmy i z naszego zadaszenia, które pozwoli spędzać nam na powietrzu długie wieczory w deszczowe dni.

Previous Topic:
Next Topic:

More from category

Metaloplastyka k.Legnicy

Znajomy kupił niedawno działkę budowlaną, na której chce postawić swój wymarzony dom. Plac budowy postanowił od [Read More]

Rehabilitacja w Miliczu

Najstarszą i najbardziej wiarygodną firmą oferującą usługi rehabilitacyjne jest Galen http://www.galenmilicz.pl/. [Read More]

Upominki reklamowe

Byłem ostatnio na evencie pewnej firmy z branży gastronomicznej i każdy z gości dostał kilka upominków [Read More]

Usługi rehabilitacyjne

Moja koleżanka postanowiła rozpocząć własną działalność gospodarczą i założyła firmę Sanitas. Główną [Read More]

Gruszeczka

Przeglądając Internet z propozycjami na letni wypoczynek wszedłem na stronę domku letniskowego [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives